Mariënveld 1 kan zondag nacompetitie halen!

Het 1e elftal van Mariënveld kan, na de 5-0 zege afgelopen zondag uit tegen Westendorp, aanstaande zondag de 2e periode pakken en heeft dit in eigen hand! Zondag 4 maart, vanaf 14:00 uur, speelt het 1e thuis tegen de rechtstreekse concurrent voor deze 2e periode: Doesburg. Komt allen kijken naar deze belangrijk(st)e wedstrijd van Mariënveld 1 en laten we hopen op een mooie dag voor het Mariënveldse voetbal!

Eén antwoord op “Mariënveld 1 kan zondag nacompetitie halen!”

  1. Wat een gave site. In ieder geval zeer goed te lezen op de iPhone! Het kan aan mij liggen, maar de club van 50 vind ik alelen via de zoekfunctie Of doe ik iets verkeerd? Maar nogmaals: hulde, bloemen en respect voor de makers

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *