Afsluiting tijdperk VVM!

Hallo (oud) spelers, (oud) trainers, (oud) supporters en andere (oud) betrokkenen van VVM!
Bij deze een uitnodiging voor iedereen om zondag 19 mei te komen bij het afscheid van VVM. Komend seizoen gaat namelijk, in opvolging van de jeugd 2 jaar geleden, VVM samen met KSH Harreveld.  Deze middag speelt om 14:00 uur het 1e elftal zijn laatste (thuis)wedstrijd en dat zal dus tevens de laatste wedstrijd ooit zijn van VVM. Uiteraard zijn in de ochtend het 3e (uit) en 2e (thuis) ook aan het voetballen, dus kijk zelf wat je aan memorabele herinneringen mee wil nemen die dag…
In ieder geval zal gezelligheid, voldoende drank en een DJ ’s middags aanwezig zijn deze dag dus neem 19 mei (en de volgende dag eventueel) vrij en wees welkom! Aanmelden hoeft niet, rond vertellen mag uiteraard wel. 😉
Hopelijk een grote opkomst om dit tijdperk fantastisch af te sluiten in de BMV!