Mariënveld 35+ kampioenschap in eigen hand

Vrijdagavond 2 november is het zover! Het dit seizoen debuterende Mariënveld 35+ kan aanstaande vrijdag in en tegen mede koploper Zelhem meteen het kampioenschap binnenhalen! Naast deze directe titelstrijd zal er ook nog afgerekend moeten worden met de andere 2 tegenstanders; Pax en Keijenborg. Mariënveld 35+ is dit seizoen gestart als debutant en heeft in deze korte periode al een gigantische groep toeschouwers achter zich weten te krijgen door passievol, frivool en hardwerkend voetbal op de mat te leggen. Het team straalt plezier uit tijdens het spelen van haar spel en weet dit perfect over te brengen naar de toeschouwers die dit plezier direct overnemen. Komt allen deze toppers aanmoedigen, geniet van het genot van deze spelers en haar spel en bovenal; kom ze verdomme naar het kampioenschap schreeuwen!
De eerste wedstrijd start om 19:30 en start meteen tegen mede koploper Zelhem, dus wees op tijd!